Zobacz temat

Drukuj temat
Gratulacje
olek
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 02-12-2006 13:04
Użytkownik

Data rejestracji: 01.12.06

Jestem czytelnikiem tej strony juz od dawna. Merytorycznie jest jedna z najlepszych jakie znam. Poniewaz teraz istnieje juz taka mozliwosc, pragne złozyc jej Autorowi gratulacje. Dziekuje.

Kazimierz
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 04-12-2006 09:28
Główny administrator

Data rejestracji: 16.10.06

Dziękuję za Wasze słowa. Cieszę się, że moja strona podoba się tak wielu osobom, o czym wiem również z listów jakie otrzymuję.
Zapraszam Czytelników do współtworzenia strony, do publikowania interesujących artykułów, newsów, zdjęć, linków, do wypowiedzi na forum. Mam nadzieję, że im więcej nas będzie, tym łatwiej będzie nam obiektywnie spojrzeć zarówno na rynki finansowe, jak i na wydarzania na świecie.

FURMAN
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 04-12-2006 12:42
Użytkownik

Data rejestracji: 28.11.06

Ja równiez się przyłączę, chociaż Kazik dobrze wie, że mam jak najlepsze zdanie o tej stronie (często dyskutujemy/wymieniamy się poglądami na różne tematy poza forum).
Jeśli mogę coś jeszcze dodać od siebie, to życzę Kazikowi, aby starczyło mu zapału i wytrwałości.
Jak go znam, to starczy Wink

Patrząc na użytkowników (dwóch znam), moge spokojnie stwierdzić, że będzie to forum "wysokiej kultury".
pozdrawiam

Pawel77
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2007 21:56
Użytkownik

Data rejestracji: 07.04.07

Jak już pisałem wcześniej mam podobne zdanie i uważam tę strone za najlepszą w "sieci" .Poziom jest naprawdę imponujący .Gorąco gratuluję twórcy i życzę samych sukcesów.
pozdrawiam

Dennis
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 03-12-2007 16:52
Użytkownik

Data rejestracji: 14.10.07

Ja też mam zdanie, że to forum jest zupełnie inne niż inne i zdecydowanie ciekawsze niż inne, bowiem prowadzący i uzytkownicy zadają sobie nieco trudu, by pisać z sensem. Ponawiam więc moją propozycję, by stosować się do podziału tematów. Sam czasem pisuję nie tam gdzie trzeba, bo jeszcze nie na wszystkich wątkach bywałem, ale generalnie uważałbym, że można dać nowe, pt MISie, albo WIG40/80, bo to chyba byloby nawet z korzyścią dla frekwencji i możnaby poisać coś na szybko w tematach dotyczących szerokiego rynku. Nadal też jestem zdania, że opinie użytkowników powinny mieć jakieś uzasadnienie i nie polegać na czczej przepowiedni, która okazuje się później nietrafiona. Z reguły wyważone i przemyślane wypowiedzi mają na tym portalu przewagę i sie sprawdzają a o to przeciez nam chodzi. To jest atut tego forum. Coraz więcej jednak widzę młodzieży głoszącej wokół "Hossa Forever" więc może z przymrużeniem oka utworzyć również i taki wątek. Jak zawsze pozdrawiam wszystkich serdecznie.Smile

Kazimierz
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 06-12-2007 09:24
Główny administrator

Data rejestracji: 16.10.06

Dziękuję Wam za dotychczasowe opinie. Będę się starał w miarę możliwości wprowadzać nowe działy, nowe tematy. Czekam na Wasze dalsze propozycje.

Przeskocz do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.03
2,472,741 Unikalnych wizyt