Zobacz temat

Analizy Rynkowe - Trendy Długookresowe :: USA 9/11 i lądowanie na Księżycu :: USA 9/11
 Drukuj temat
Amerykańskie szwejki?
Kazimierz
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 19-03-2007 10:37
Główny administrator

Postów: 552
Data rejestracji: 16.10.06

Telewizja TVN24 pokazała w zeszłą sobotę krótki film, który chyba jest częścią jakiejś większej irackiej produkcji, przedstawiający jeden z zamachów na amerykańskich żołnierzy w Iraku. Po jego obejrzeniu po raz kolejny zadaję sobie pytanie: czy Amerykanie celowo działają tak, żeby walki w Iraku nie ustawały, czy też są z nich aż takie szwejki, że tak łatwo dają się zabijać?
Zamach filmowany był z dosyć dużej odległości, co najmniej 500 - 800 metrów. Jest biały dzień, jakieś miasto. Na wprost osoby filmującej stoi słynny amerykański czołg Abrams. Po lewej stronie od czołgu w odległości około 30 - 40 metrów stoi amerykański żołnierz, zapewne wartownik. Jest spokój. Po chwili z zabudowań znajdujących się po prawej stronie, po przeciwnej stronie czołgu niż stoi amerykański żołnierz, wychodzi powoli jakiś człowiek. Jest schylony i niesie coś wyglądającego jak duża walizka. Ostrożnie i powoli przechodzi przez gruzy dosłownie pod nosem amerykańskiego wartownika. Podchodzi do czołgu z przodu, wczołguje się pod niego i zostawia ładunek. Ostrożnie wychodzi spod czołgu i schylony, powoli i ostrożnie wraca do zabudowań. Po chwili czołg wylatuje w powietrze.

Jeśli rzekomo najlepsza armia świata daje sobie robić takie numery, to Ameryka nawet gdyby chciała i tak tej wojny nie wygra.
 
Przeskocz do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.02
2,472,754 Unikalnych wizyt