Zobacz temat

Drukuj temat
3600 został pokonany i co dalej?
Intrygant74
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 17-04-2007 05:22
Użytkownik

Data rejestracji: 14.01.07

Jakoś niedawno Kaziemierz pisał, że jak przebije 3600 to powinniśmy dalej rosnąć.
A ja tu widzę takie takie "deja vu" sytuacji sprzed roku, tzn. obrona rynku 13 i 14 marca , potem ciągnięcie miedzią i ropą, tylko ta waluta wtedy lekko się osłabiała , a teraz złoty silny jak nigdy dotąd. A więc może Kazmierz przywoła styczniowe wizje wzrostu rynku do 5850 na WIG20 i skończycie ściemniać z tymi wizjami esek.
Korekta pewnie kiedyś będzie może w maju , a może w rajuWink. Diamenty, trójkąty, trójki i piątki wszystko w łeb bierze, nie działa AT , żadne wstęgi czy wykupienia itd, etc.
Wygląda na to, że tylko fundamenty się liczą , czyli inwestowanie w wartość spółki - jak mówi Buffett.
Edytowane przez Intrygant74 dnia 17-04-2007 05:24

Kazimierz
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 17-04-2007 09:25
Główny administrator

Data rejestracji: 16.10.06

Intrygant74 napisał/a:
Jakoś niedawno Kaziemierz pisał, że jak przebije 3600 to powinniśmy dalej rosnąć.
A ja tu widzę takie takie "deja vu" sytuacji sprzed roku, tzn. obrona rynku 13 i 14 marca , potem ciągnięcie miedzią i ropą, tylko ta waluta wtedy lekko się osłabiała , a teraz złoty silny jak nigdy dotąd. A więc może Kazmierz przywoła styczniowe wizje wzrostu rynku do 5850 na WIG20 i skończycie ściemniać z tymi wizjami esek.
Korekta pewnie kiedyś będzie może w maju , a może w rajuWink. Diamenty, trójkąty, trójki i piątki wszystko w łeb bierze, nie działa AT , żadne wstęgi czy wykupienia itd, etc.
Wygląda na to, że tylko fundamenty się liczą , czyli inwestowanie w wartość spółki - jak mówi Buffett.

Smile
Wiesz co, poważne książki mówią, że jeżeli jakiś ruch wygląda dziwnie i trudno efektywnie prognozować zachowanie rynku, to mamy do czynienia z falą korygującą. Na dzisiaj wsparcie intra to 3620 pkt.
Co do wartości fundamentalnej, to książki mówią, że ma znaczenie pod koniec bessy i na początku hossy Smile Teraz to możemy mówić najwyżej o spekulacyjnych fundamentach Smile

szop
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 17-04-2007 14:13
Użytkownik

Data rejestracji: 18.03.07

Witam!
Moim zdaniem wczoraj zakończyliśmy wzrostowa piątkę rozpoczęta 5 marca, dlatego zamknąłem trzymane już miesiąc L. Mam zamiar wziąć S gdy na wykresie godzinowym pojawi się impuls spadkowy - fala A korekty, wtedy spróbuje wycelować w górkę fali B.
Pozdrawiam!Smile

Intrygant74
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 17-04-2007 18:48
Użytkownik

Kazimierz napisał/a:
Intrygant74 napisał/a:

Smile
Wiesz co, poważne książki mówią, że jeżeli jakiś ruch wygląda dziwnie i trudno efektywnie prognozować zachowanie rynku, to mamy do czynienia z falą korygującą. Na dzisiaj wsparcie intra to 3620 pkt.
Co do wartości fundamentalnej, to książki mówią, że ma znaczenie pod koniec bessy i na początku hossy Smile Teraz to możemy mówić najwyżej o spekulacyjnych fundamentach Smile

No tak, od miesiąca gadacie o spadkach, które pewnie niedługo przyjdą [ obyWink ], czyli lepsze wieszczenie niż leszcza trzebienie, no tak... To ja już zamilknę Wink - niech będzie po waszem: trójki , piatki, A - B - C i C-B-A Wink

Kazimierz
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 18-04-2007 09:32
Główny administrator

Data rejestracji: 16.10.06

Intrygant74 napisał/a:
No tak, od miesiąca gadacie o spadkach, które pewnie niedługo przyjdą [ obyWink ], czyli lepsze wieszczenie niż leszcza trzebienie, no tak... To ja już zamilknę Wink - niech będzie po waszem: trójki , piatki, A - B - C i C-B-A Wink

Nie milknij, tylko gadaj co będzie się działo Smile

FURMAN
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 18-04-2007 09:58
Użytkownik

Data rejestracji: 28.11.06

Jak to co będzie się działo? Będą spadki, aż miło Grin
Kiedyś tam Pfft
pozdrawiam

Intrygant74
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 19-04-2007 06:16
Użytkownik

FURMAN napisał/a:
Jak to co będzie się działo? Będą spadki, aż miło Grin
Kiedyś tam Pfft

Furman wkońcu furmanka jedzie po Twojej stornie , ale do wywyołania prawdziwej fali tsunami musisz poczekać - już niedługo - kiedyś tam Wink

Przeskocz do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.03
2,472,723 Unikalnych wizyt