Tytuł: Analizy Rynkowe - Trendy Długookresowe :: Marzec 2008

Dodane przez Pawel77 dnia 28-03-2008 00:26
#67

DENIS
1.Chodziło o zwrot17marca
2.Dane naniosę jak bedzie chwila -najlepeij jak to zrobia osoby zainteresowane bo zawsze mozna powiedziec iż bzdury sa naniesione
3.Ja inwestuje głownie na podstawie punktów zwrotnyc dzieki temu wyskoczyłem na samym szczycie hossy -tez jest postach i przeczekałem do teraz
4.Poziomy wsparcia traktuje pomocniczo ,ale niektóre z nich wynikające z pewnych metod traktuje tak jak punkty czasowe -nigdy jednak sie nie upoieram punkt musi dojść do danego wsparcia oporu.
5.Nigdy nie napisałem ,ze metoda ta sie sprwdza w 100% -jak ktoś chce badania poczynić zapraszam do czytania postów.
6.Analizująć używam metod twardych i miękkich na podstawie miekkich sobie "fantazjuje" ,że tam może dotrzeć na podstawie twardych(punkty zwrotne wyznaczone pewnymi metodami) podejmuje decycje o zainwestowaniu kasy.
7.Z tąd poziom 2500 pisałem ,że zamknołem pozycje krótką z zyskiem i ze wzgledu na to ,że na wykresie długoterminowym wyszedł mi punkt zwrotny w marcu czekam na sygnał kupna i zajęcie pozycji długiej.Na 2500 przecieło się kilka kresek jakby tam zawędrowało to fajnie jak nie to tez dobrze -tak pisałem proszę zaglądnoć do zródła.
8.To ,że ogrom doradców ,maklerów się myli to mnie nie interesuje ,nigdy nie pisałem ,zę ja się nigdy nie mylę ,a tu spotykam się z postamijakbym conajmniej napisał referat o nieomylności moich analiz .
9.Pieknie by było jakby każdy pisał konkretnie Denis poziomy wsparcia -jak sie tym kieruje ktoś inny również mógłby swoimi metodami wyznaczać wsparcia -porównujemy i na zasadzie prawdopodobieństwa z analiz kilku osób mamy prawie pewniak to samo ja chciałem zrobić z punktami czasowymi.
10.A jakby było pieknie jakbyśmy potem połączyli analize czasu z analizami wsparć i innymi metodami czy nie uzyskalibyśmy konkretnych wyników .Pewnie tak i to bardzo dobre tylko nie krytykujmy się a starajmy się wnieść konkrety .